Zapoznaj się z ofertą Medycyny Estetycznej

Zdrowa, a głównie piękna, niestarzejąca się skóra przez długi czas to marzenie bardzo wielu kobiet. Jak w takim razie należy dbać o skórę twarzy oraz ciała, aby utrzymała przez jak najdłuższy czas śliczny wygląd? W internecie można znaleźć mnóstwo różnego typu porad. Które w takim razie są najwłaściwsze?
Wiele pań nie zdaje sobie nawet sprawy jak ważny jest prawidłowy demakijaż rano i wieczorem. Kosmetyki do niego należy dobierać, zwracając przy tym uwagę na potrzeby swojej skóry. Osoby ze skórą podatną na podrażnienia powinny stosować kosmetyki delikatne, ze składnikami łagodzącymi. Dla skóry suchej muszą zapewniać nawilżenie oraz natłuszczenie. W celu utrzymania jędrnej i miękkiej skóry trzeba nawilżać ją zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz. Pamiętajmy również, że podstawą należytej pielęgnacji jest bardzo dobry krem nawilżający. Mnóstwo osób przy doborze odpowiednich kosmetyków bierze pod uwagę wiek swojej skóry, jednak jest to niewłaściwe kryterium. Niezależnie od wieku musimy bowiem dobierać kosmetyki kierując się rodzajem skóry. Silniejszej regeneracji może wymagać skóra odwodniona młodej osoby, niż na przykład skóra osoby w średnim wieku. Jeśli czasami dostrzeżemy, że krem do codziennej pielęgnacji jest niewystarczający, powinniśmy zapobiegawczo zastosować produkt, który ją odpowiednio odżywi i zregeneruje. Doskonały do tego będzie kosmetyk z witaminą A (działającą przeciwzmarszczkowo) oraz C i E (działające antyutleniająco). Odżywcze maseczki, kremy i inne tego typu kosmetyki bogate w składniki aktywne, należy stosować na noc.
Smutna rzeczywistość jest niestety taka, że już po 20 roku życia zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Osoby o bardzo suchej, odwodnionej skórze najszybciej dotyka ten problem, dlatego tak ważne jest odpowiednie nawilżanie skóry kosmetykami wysokiej jakości. Bardzo duże znaczenie ma tutaj także stosowanie kremów, które spowalniają pojawienie się zmarszczek wokół oczu oraz ust.

Wiele osób, u których zmiany są bardzo trudne do cofnięcia korzysta z jeszcze innego rozwiązania. Medycyna estetyczna w Szczecinie w swoim gabinecie poleca bowiem w celu pozbycia się zmarszczek czoła, kurzych łapek oraz innego typu zmarszczek mimicznych zastosowanie bezpiecznych zabiegów: mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek czy botox. Zabieg botoks polega na wstrzyknięciu w odpowiednim miejscu za pomocą cieniutkiej igły i strzykawki niewielkiej ilości toksyny botulinowej. Substancja ta porazi właściwy mięsień odpowiedzialny za tworzenie zmarszczek i wyrówna je. Medycyna Estetyczna Szczecin dokonuje jeszcze wiele innych zabiegów, między innymi: wypełnianie ust, usuwanie blizn, powiększanie ust czy zabieg pod nazwą osocze bogato płytkowe.

Jeśli Wasze zmarszczki są już trudne do cofnięcia lub pragniecie skorzystać z innych zabiegów oferowanych przez Medycynę Estetyczną w Szczecinie, wpiszcie w internecie frazy: „usuwanie blizn potrądzikowych Szczecin”, „usuwanie blizn z twarzy Szczecin” czy „wypełnianie ust kwasem hialuronowym Szczecin”, a z pewnością tam traficie.