Wypoczynek w górach? Ciekawe atrakcje czekają na Ciebie w Kluszkowcach

Planując urlop w górach musimy pamiętać, że bardziej popularne miejscowości wypoczynkowe w Tatrach czy Bieszczadach w szczycie sezonu będą oblężone przez turystów. Spowoduje to, że po urlopie w takich miejscach możemy być jeszcze bardziej zmęczeni niż wypoczęci. Warto dlatego wybrać już wcześniej spokojniejsze miejscowości, znajdujące się blisko ciekawych szlaków turystycznych.

Polecanym miejscem wypoczynkowym z wieloma atrakcjami dla całych rodzin są niewątpliwie Kluszkowce. Blisko tej miejscowości znajduje się również bardzo ciekawy dla turystów Czorsztyn noclegi tutaj warto zarezerwować w atrakcyjnym Pensjonacie Willa Szarotka. Posiada on bardzo wysoki standard i idealnie nadaje się dla osób preferujących ciszę i spokój. Jeśli przyjeżdżacie tu, aby nacieszyć się świeżym powietrzem i częstymi wycieczkami w góry, z przyjemnością będziecie tu powracać po całych dniach spędzonych na szlakach górskich.
Posiada on aż 75 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy lub cztero osobowych w zależności od naszych potrzeb.
W dodatku na terenie pensjonatu również możemy przyjemnie spędzić czas. Jest tutaj bowiem taras widokowy, stylowa altana oraz kominek grillowy. Dla dzieci znajdziemy boisko do gry w koszykówkę czy siatkówkę oraz plac zabaw.
Nie ma tutaj na każdym kroku barów oraz ogromnej liczby sklepów z pamiątkami i gadżetami, które wręcz męczą nas swoimi ofertami. Otrzymamy za to wiele ciekawych atrakcji. W okolicy możemy bowiem zwiedzić zamek w Niedzicy czy Czorsztynie, spłynąć Dunajcem, wybrać się do Term, kompleksu narciarskiego, a nawet na rejs po Jeziorze Czorsztyńskim. Tym bardziej, że to tylko niektóre z atrakcji.

W dodatku na miejscu w restauracji Pensjonatu Willa Szarotka możemy zjeść domowe i pyszne jedzenie. Będąc z małymi dziećmi jest to bardzo ważne, że mamy taką właśnie możliwość. Możemy bowiem rano zejść na śniadanie, a w południe na prawdziwy, zdrowy obiad.

W to ciche i spokojne miejsce zjeżdżają również zorganizowane grupy, takie jak różnego rodzaju wycieczki szkolne, kolonie, obozy czy zielone szkoły. Z wielu pokoi możemy również podziwiać wspaniały górski krajobraz.