Spyphone Android – wielofunkcyjna aplikacja na telefon

Spotykające nas obecnie różnego rodzaju przykre doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy ufać innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce nam opowiadać jak mu minął dzień i gdzie był. Zdarza się też, że gdy rozmawia z kimś przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie wiedział o czym prowadził dialog. Przestajemy w takiej sytuacji wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi do głowy, to podejrzenie zdrady. Co więc najlepiej zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy zupełnie bezradni w takiej sytuacji. Nie zdajemy sobie nawet sprawy jak szybko, skutecznie, a przede wszystkim dyskretnie możemy zweryfikować nasze podejrzenia. Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej nowoczesna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam też aktualną jego lokalizację, gdyż przeważnie każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy jedynie znaleźć właściwy moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie komórkowym aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa poza tym naprawdę dyskretnie, co jest tutaj bardzo ważne. Właściciel urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja nie jest nawet w stanie zorientować się, że jego SMS-y oraz rozmowy są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są omawiane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania rozmów, zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych podejrzeń mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki zainstalowanej aplikacji Spyphone możliwe jest też śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Bez trudu wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy również nagrywać otoczenie w jakim znajduje się nasz podejrzany. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jedną ogromną zaletą tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wymienione wyżej walory aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli chociażby nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć też po jakich witrynach internetowych porusza się najczęściej.

Jednak podejrzenie zdrady u małżonka to nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to idealne rozwiązanie w firmie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo tajne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w jakiej sytuacji się znajdujecie. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone