SCHOD-BID – producent schodów dywanowych, drewnianych, półkowych i skrzynkowych

Jeśli szukamy schodów do naszego wnętrza, które nie tylko zaoszczędzą nam mnóstwo przestrzeni, ale przy tym będą eleganckie i pasujące do aranżacji, idealnie sprawdzą się tutaj tak zwane schody dywanowe. Producentem tego rodzaju rozwiązań jest przedsiębiorstwo SCHOD-BID z Ostrowca Świętokrzyskiego. W swojej ofercie posiadają także tradycyjne schody drewniane, schody skrzynkowe, schody półkowe oraz stoły na wymiar. Profesjonalnym wykonawstwem drewnianych schodów zajmują się już od 1990 roku. Co z pewnością świadczy o posiadanej wiedzy jak i doświadczeniu.

Okazuje się, że w sytuacji gdy klienci szukają odpowiedniego rozwiązania do swojego wnętrza, robią one na nich ogromne wrażenie. Wyglądają bowiem jakby unosiły się w powietrzu, a wstęga dywanu spływała swobodnie po stopniach z samego piętra. Poza tym mimo, że nie posiadają w swojej konstrukcji belek policzkowych, które stanowią funkcję podporową w standardowych, klasycznych rozwiązaniach, mają bardzo stabilną konstrukcję.

Oprócz ich głównego przeznaczenia jak dotarcie na piętro w budynku czy sklepie, ich unikatowy wygląd sprawia, że stanowią również wyjątkową dekorację. W sklepie przykuwają uwagę potencjalnych klientów, a zastosowane w mieszkaniu z pewnością zatrzymują wzrok naszych gości. Z boku widoczny jest bowiem bardzo ciekawy zygzak, charakterystyczny wyłącznie dla tego rodzaju schodów. Jest to wspaniałe rozwiązanie, nie dość, że jest to oszczędność miejsca, to również bardzo duży minimalizm w wystroju wnętrza. Poza tym niezależnie czy preferujemy klasyczne rozwiązania we wnętrzach czy nowoczesny i surowy design, schody dywanowe nadają się do jednego jak i drugiego rozwiązania. Pasują do większości mebli, dekoracji, zastosowanych skrzydeł drzwiowych, paneli czy dodatków.

Schody dywanowe mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od tego będą stosowane inne rozwiązania konstrukcyjne. Mogą być bowiem schody dywanowe z podestem, tak zwane zabiegowe czy jedno lub dwubiegowe. Wybór należy wyłącznie do Was.