Remont w domu? Zastosuj tapetę 3D

Jeszcze kilkanaście lat temu odświeżając ściany w naszych domach jedynie je malowaliśmy. W dodatku był to przeważnie tylko jeden kolor na wszystkich ścianach. Na szczęście czasy te nieodwracalnie minęły. Nawet jeśli w obecnych czasach wykańczając pokój malujemy go farbami, często dodajemy do tego jeszcze inne motywy ścienne. Dzięki nim nasze pomieszczenia nie będą już surowe i zimne jak kiedyś, tylko staną się dodatkowo bardziej przytulne.

Do wykończenia ścian możemy zastosować bowiem mnóstwo ciekawych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań, które współcześnie oferuje nam rynek. Należą do nich na przykład: tynk dekoracyjny, cegła, kamień, boazeria czy tapeta. Ta ostatnia stała się obecnie najczęściej wybieraną formą wykończenia, tym bardziej, że stwarza dużo możliwości. Dzięki niej w bardzo szybki sposób możemy diametralnie zmienić charakter prawie każdego pomieszczenia w naszym domu. Tapety mają obecnie wysoką jakość i mogą nam służyć przez długi czas. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to dość szybka forma wykończenia ścian.

Szeroka gama modeli sprawi, że w jeden dzień ze zwykłego pokoju możemy znaleźć się w bajkowym świecie dziecka lub w uroczej i romantycznej sypialni z nastrojowymi świecami na ścianach. Ostatnio często stosowane są też tapety przypominające imitację kamienia czy cegły. Ściana ze stuletniej kamienicy w naszym świeżo wykończonym domu na pewno zrobi wrażenie. Takie rozwiązania mogą być ozdobą pomieszczeń co chwila użytkowanych, mowa na przykład o korytarzu. W dodatku potrafią zmylić wiele osób, do złudzenia bowiem przypominają prawdziwą cegłę czy kamień.

Ważne jednak, aby to nie była tradycyjna, zwyczajna tapeta. W celu uzyskania jak najlepszego efektu bardzo ważne jest, aby była to specjalna okładzina ścienna, mowa mianowicie o tapecie 3D. Usatysfakcjonuje ona z pewnością wielbicieli trójwymiarowości na ścianach oraz optycznych iluzji.

Jest to idealna alternatywa dla kosztownych i pracochłonnych rozwiązań. Sprawdza się też jako tło wokół kominka czy dodatek do innego elementu wystroju. Okładziny ścienne 3D mogą bowiem współtworzyć spójną całość z aranżacją wnętrza, bądź stanowić gustowny akcent w przytłumionym pomieszczeniu. Obecnie wybór tapet jest bardzo duży, dzięki czemu każdy znajdzie tu tapetę idealną dla siebie. W dodatku są oferowane nie tylko w rolkach, ale też w powierzchniach odpowiadających wielkościom ściany, na której docelowo mają być umieszczone.

Szeroki asortyment różnego rodzaju tapet ściennych, od tych tradycyjnych po okładziny ścienne w formacie 3D, znajdziecie w sklepie internetowym INNETAPETY. Niewątpliwie zadowolą one niejednego klienta. Posiadają one bowiem najróżniejsze motywy, z których każdy znajdzie ten najbardziej pasujący do swojego wnętrza. Od delikatnych i prostych skandynawskich wzorów, po oryginalne tapety trójwymiarowe, które zmylą z pewnością niejedno oko. Dzięki nim możemy w szybki i prosty sposób odmienić każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu.