Projekty domów wielorodzinnych i rezydencji

Projekty rezydencji luksusowych z basenami, projekty domów weselnych restauracji i hoteli,
projekty budynków przemysłowych, produkcyjnych i hal magazynowych czy projekty budynków biurowych, gdzie znajdziemy tego typu ofertę projektową?

Standardowe biura projektowe specjalizują się w rozwiązaniach, na które jest obecnie na rynku największy popyt. Mowa o klasycznych mieszkaniach dla jednej rodziny z dużym salonem i kilkoma sypialniami na niewielkiej działce pod miastem. W ostateczności posiadają też projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Projekty wnętrz luksusowych rezydencji i willi należą tutaj do rzadkości i nie znajdują się w standardowej ofercie tego typu firm.

Projektami apartamentów wyższej klasy zajmują się w Polsce nieliczne biura projektowe. Jednym z nich jest z pewnością WŁODARCZYK PROJEKT A.B.P. Architekt Jarosław Włodarczyk. Biuro to ma swoją siedzibę w Łodzi, jednak świadczy usługi na terenie całego kraju. Projekty domów nowoczesnych i luksusowych to jednak nie wszystko co Pan Włodarczyk ma nam do zaoferowania. W jego ofercie znajdziemy również projekty budynków biurowych, galerii handlowych czy nawet projekty domów i rezydencji FENG SHUI. Oprócz tego otrzymamy tam konsultacje architektoniczne. Jest to również, o czym warto pamiętać znany rzeczoznawca budowlany, posiada bowiem uprawnienia konserwatorskie.

Jeśli szukacie tego typu rozwiązań sprawdźcie całą ofertę przedsiębiorstwa. Wejdźcie na stronę http://architekt-wlodarczyk.pl. Możecie się tam dowiedzieć jak powstaje projekt domu i rezydencji oraz jakie dokumenty potrzebuje architekt do projektowania. Projekt domu gotowy czy projekt domu indywidualny na zamówienie? Ta decyzja należy wyłącznie do nas. Dzięki takim biurom projektowym jak to możemy mieć wreszcie własną sunę, basen czy salę kinową.

Zakładki „Co nas wyróżnia”, „Jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji”, czy „Jak projektujemy dom marzeń” na stronie biura pomogą nie tylko dowiedzieć się więcej o biurze projektowym, ale również i o samym architekcie.