Pieczątki online – tylko tutaj!

Bardzo często w internecie pojawiają się dyskusje na temat pieczątek firmowych. Dotyczą one przede wszystkim kwestii czy w Polsce jest obowiązek posiadania pieczątki czy nie. Okazuje się, że tak naprawdę nie jest to uregulowane żadnymi przepisami prawnymi. Niezależnie czy mówimy więc o właścicielach jednoosobowych działalności gospodarczych czy spółkach komandytowych nikt z wyżej wymienionych nie ma obowiązku posiadania pieczątek.

Jeśli jednak nie zdecydujemy się na wyrobienie pieczątki firmowej z czasem może okazać się, że brak jej będzie bardzo uciążliwy. Zazwyczaj ma to miejsce przy dopełnianiu różnych procedur urzędowych czy też bankowych. Wtedy instytucje najczęściej nie chcą dopełnić wielu formalności bez podstemplowania dokumentów pieczątką firmową.

Wielu kontrahentów z którymi współpracują firmy również wymagają opieczętowania podpisywanych dokumentów. Czasami też zdarza się, że gdy nie posiadamy pieczątki i nie możemy wypełnić tym samym pola przeznaczonego na pieczęć firmową jesteśmy zobowiązani wypełnić odrębne oświadczenie o braku pieczątki. W konsekwencji więc okazuje się, że lepiej jest posiadać pieczątkę w firmie. Tym bardziej, że znacznie usprawnia to wypełnianie oraz podpisywanie różnego rodzaju dokumentów nawet tych wewnątrz przedsiębiorstwa.

Jeśli więc założyliśmy już własną działalność, a nasza firma posiada już nazwę, siedzibę oraz numer NIP, w kolejnym kroku warto wyrobić sobie pieczątkę firmową. Szybko i sprawnie dokonany tego w firmie e-pieczatki24.pl. Jest to przedsiębiorstwo, w którym możemy zamówić wszystkie pieczątki online. Posiadają szeroki wachlarz wzorów, kształtów oraz kolorów pieczątek. Wszystkie z oferowanych rozwiązań posiadają bardzo profesjonalne oraz trwałe mechanizmy, dzięki czemu mamy pewność, że nie są one na rok, a nasza pieczątka firmowa wystarczy nam na wiele lat. Należą do nich między innymi pieczątki Nomo, pieczątki Modico, Wagraf A3, Wagraf A2 czy pieczątki flashowe. Zamów pieczątkę online w sklepie internetowym e-pieczatki24.pl, a Twoje zamówienie będzie zrealizowane już w ciągu 24 godzin.