Nie masz zdolności kredytowej? Weź chwilówkę!

W codziennym życiu bardzo często pojawiają się różnego rodzaju zaskakujące nas sytuacje, które w dodatku generują nieoczekiwany wydatek. Jeśli żyjemy z miesiąca na miesiąc i nie mamy odłożonej gotówki, może nam to namnożyć wielu zmartwień. Wystarczy, że będzie to zepsuta pralka, lodówka czy chociażby kilkudniowa wycieczka dziecka. Wtedy martwimy się skąd wziąć na ten cel pieniądze.
Czasami w takich sytuacjach szukamy rozwiązania w rodzinie, jednak nie zawsze chcemy, aby wszyscy wiedzieli o naszych zmartwieniach czy kłopotach finansowych. Gdzie w tej sytuacji najlepiej więc szukać pomocy?
Bardzo dużo osób borykając się z nieoczekiwanymi problemami finansowymi zazwyczaj najpierw udaje się więc do banku. Kredyty gotówkowe są bowiem w dzisiejszych czasach najczęściej podejmowanymi świadczeniami finansowymi. Czasami jednak zdarza się, że do wzięcia kredytu zachęcają nas jeszcze inne rzeczy. Mowa w tym momencie o długim okresie spłaty lub bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu. Banki oraz przedsiębiorstwa pozabankowe udzielające kredytów gotówkowych wręcz prześcigają się w swoich ofertach, a nawet są skłonne dawać bonusy, aby zwabić klientów.
Zdarzyć się może bowiem, że nie będziemy posiadać gotówki, w dodatku nie mając przy tym stałego zatrudnienia, co więc począć w takiej sytuacji? Zadajemy sobie wtedy pytanie: „Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej?” Banki bowiem w pierwszej kolejności sprawdzają zazwyczaj naszą zdolność kredytową. Jeśli więc nie posiadamy stałego źródła dochodu, a w konsekwencji stabilnej sytuacji finansowej, żaden bank nie przyzna nam kredytu gotówkowego. Idealnym rozwiązaniem może okazać się tutaj pożyczka na poczcie na dowód. Pożyczka ta będzie z pewnością udzielona bez sprawdzenia naszej zdolności kredytowej.
Idąc do banku niejednokrotnie okazuje się, że oprócz zdolności musimy spełniać jeszcze szereg innych warunków. Między innymi mamy obowiązek założyć konto w danym banku. Jest to bowiem bardzo dobry chwyt zatrzymujący klienta w banku. Konto zakładamy bowiem na potrzeby chwili, a zazwyczaj kończy się to tym, że nawet po spłacie zobowiązania pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak nalicza co miesiąc opłaty. W związku z tym kredyt na poczcie jest naprawdę atrakcyjnym rozwiązaniem.

Warto też wejść na polecane strony internetowe, na których znajdziemy zestawienie tylko najlepszych firm pozabankowych oferujących kredyty. Mowa o takiej stronie jak na przykład zestawienie-pozyczek.pl. Uzyskamy tam bowiem porównanie chwilówek, w dodatku wyłącznie tych najbardziej atrakcyjnych. Dzięki niej w krótkim czasie otrzymamy gotówkę na swoje nieprzewidziane wydatki, nowy samochód lub chociażby wczasy, a pieniądze szybko będą na naszym koncie.
Z różnego rodzaju prowadzonych statystyk okazuje się, że kredyty z pozabankowych firm coraz częściej biorą również osoby mające stałe źródło zatrudnienia. Wiąże się to bowiem z o wiele mniejszą liczbą formalności niż w przypadku banku.