Najbardziej zwariowane pomysły na biznes

Top 10 najbardziej zwariowanych pomysłów na biznes

Każdy z nas, chociaż raz w życiu myślał nad założeniem własnego biznesu. Jednak rzeczywistość weryfikowała te plany. Baliśmy się rozpocząć coś, ponieważ mogłoby nas to narazić na gigantyczne sumy straty. Jednak jak wiadomo, zdarzają się takie osoby, które za wszelką cenę chcą otworzyć biznes mając nawet bardzo zwariowany pomysł na niego.  A oto top 10 najbardziej zwariowanych i szalonych pomysłów na własny biznes.

Numer 10 – Silikonowe protezy jąder dla psów

Nie od dziś wiadomo, że kastracja zwierząt jest stosowana u większości zwierząt.  Niemalże w każdym państwie na świecie zwierzęta są poddawane takiemu zabiegowi.  Właściciele czworonogów twierdzą, że taki zabieg bezpowrotnie zmienia charakter i psychikę jego milusińskiego.  Stosując ten wynalazek, możesz odkupić swoje poczucie winy. Pupil na pewno się ucieszy, choć odrobinę, a ty nie będziesz miał wyrzutów sumienia, że tak potraktowałeś swojego psa, czy kota.

Numer 9 – Audioo, czyli koniec z kasowaniem poczty głosowej

Masz dość ciągłych powiadomień z poczty głosowej? Nie masz czasu na odsłuchanie wszystkich wiadomości? Unikasz rozmów, jednak cały czas ktoś nagrywa Ci się na skrzynkę pocztową? Dzięki Audioo nie musisz już odsłuchiwać tych wszystkich wiadomości. Masz możliwość podzielenia się swoimi wiadomościami głosowymi ze światem.  Transkrypcja formy głosowej na tekstową jest całkowicie za darmo.

Numer 8 – firma, która pomaga rozwieść się w taktowny sposób

Jak wiadomo nie od dziś w Niemczech istnieje bardzo duży odsetek ludzi, którzy się rozwodzą.  Dlatego nie powinno nas to dziwić, że w Berlinie powstała agencja, która pomaga rozwieść się w bardzo taktowny sposób. Ich usługi polegają na tym, że w imieniu jednej ze stron, firma ta przekazuje wiadomości o rozstaniu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które zwyczajnie boją się powiedzieć tego drugiej stronie, bądź nie chcą mieć już z nią nic wspólnego.

Numer 7 – Kurs prawa jazdy tylko dla kobiet

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach kursy prawa jazdy prowadzone są dla wszystkich. Instruktorzy to mężczyźni jak i kobiety. Jednak założenie babskiej szkoły jazdy jest szalonym pomysłem. Mężczyźni nie mają tam wstępu. Kursantki to same kobiety. Instruktorzy to niemieszany zespól damsko-męski, ale same kobiety. Jakość wyników może być różna, jednak taki biznes zdobywa uznanie pań w coraz większym gronie.

Numer 6 – wypożyczalnia kóz

Brzmi absurdalnie, ale to możliwe. Marzenie o idealnym trawniku bez chwastów często pozostają niespełnione.  Firma We Rent Goats, wpadła na pomysł, aby spełnić marzenie wielu właścicieli trawników. Otóż zajmują się oni wypożyczaniem kóz.  Są to zwierzęta, które uwielbiają jeść trawę i chwasty, dlatego firma ta zdecydowała się na tego rodzaju rozwiązanie.

Numer 5 – meble, które możemy sami wykonać na drutach

Kto by pomyślał, że świat zajdzie tak daleko i da możliwość robienia mebli na drutach.  Pena irlandzka dziewczyna wpadła na ten pomysł. Jej wykształcenie i pomysłowość, pozwoliły na wprowadzenie takich mebli na rynek.

Numer 4 – Toster, który może wypiec twoje selfie

Kto z nas nie marzył, aby zjeść tosty ze swoją podobizną. Dziś jest to możliwe, ponieważ istnieje toster, który może to zrobić. Dzięki temu możesz na śniadanie mieć tosty z własną podobizną, lub ze zdjęciem ulubionego artysty czy pluszaka.

Numer 3 – Kubek mierzący poziom cukru

Dzięki niemu, ludzie chorzy na cukrzycę nie będą musieli się już martwić ile cukru przyjmują podczas spożywania napoi. Kubek, do którego wlejemy na przykład sok, automatycznie zmierzy i pokaże nam zawartość cukru, jaki znajduje się w danym napoju.

Numer 2 – Szykowne trumny

Każdy z nas, kiedy będzie zbliżał się do końca swojego życia, chciałby, aby jego trumna była oryginalna.  Dzięki firmie Couture Caskets możemy spełnić swoje marzenie o tym, żeby każdy po naszym pogrzebie mówił o naszej trumnie. Bowiem firma ta daje nam możliwość wyboru dowolnego kształtu swojej trumny. To, jaki chcesz kolor, jakiej wielkości ma być trumna, decydujesz ty sam.

Numer 1 – Wypożyczalnia przyjaciół

Czy kiedykolwiek twoi znajomi nie mieli dla Ciebie czasu? Przedstawiamy Ci więc absolutnie coś nowego. Istnieje możliwość wypożyczenia na określony czas przyjaciela. Za drobną opłata możesz udać się z nim do baru, a nawet na zakupy. Więc jeżeli twoi znajomi nie mają dla Ciebie czasu, skorzystaj z tej możliwości i zdobądź przyjaciela na godzinę.