Kto pomoże nam odzyskać dna e z dysków po upadku?

W obecnych czasach można powiedzieć, że komputer to już nieodłączna część naszego życia. Dlatego tak istotne jest, aby był zawsze w pełni sprawny i pewny. Opóźnione działanie sprzętu może bowiem zmarnować mnóstwo naszego jakże cennego czasu.

Badania prowadzone przez różne firmy wskazują, że większość ludzi wcale nie robi kopii zapasowych tworzonych przez siebie danych, nawet tych kluczowych. Liczba ta sięga nawet dziewięćdziesiąt procent właścicieli komputerów. Nie zwracamy bowiem uwagi na fakt, że nasze komputery, a przeważnie ich dyski twarde mają określoną żywotność i może kiedyś nastąpić ich uszkodzenie. W dodatku w najmniej oczekiwanym dla nas momencie. Zdarza się bowiem wielokrotnie, że komputer przestaje prawidłowo odpowiadać na nasze polecenia, a czasem następuje nawet zawieszenie całego komputera. Jednak takie zachowanie ma swoją przyczynę. W związku z tym warto szybko znaleźć źródło powstałej sytuacji. Może ona tkwić przykładowo w braku systematycznie robionych aktualizacji lub uszkodzeniu dysku twardego. Wielokrotnie na niewłaściwą pracę komputera i jego krótką żywotność ma wpływ też niewłaściwie działający układ chłodzenia. Warto dlatego systematycznie czyścić komputer, zwłaszcza jego układ chłodzenia. Znajdujące się tam zanieczyszczenia mogą bowiem uszkodzić elektronikę komputera, a w konsekwencji doprowadzić do utraty danych. Gdy już niestety nastąpi utrata danych większość z nas nie wie co robić w takiej sytuacji i zwyczajnie wpada w panikę. Tym bardziej jak pracowali nad czymś długi czas lub był to folder z naszymi wszystkimi zdjęciami.

Na szczęście są na rynku firmy, które zawodowo zajmują się odzyskiwaniem danych. Bardzo profesjonalnym w tej branży przedsiębiorstwem mającym w Warszawie kilka specjalistycznych laboratoriów, w tym główne przy ulicy Opaczewskiej jest Centrum odzyskiwania danych Warszawa. Nowoczesna technika stosowana przez firmę z pewnością sprawi, że znów będziecie w posiadaniu swoich cennych zdjęć, dokumentów i i innych utraconych danych.

Oferują bowiem odzyskiwanie danych z różnego rodzaju dysków: 1,8; 2,5; 3,5 cala Seagate, Western-Digital, Samsung, Hitachi, Toshiba, Maxtor oraz z dysków przenośnych wszystkich producentów. Odzyskiwanie danych z dysków po upadku czy odzyskiwanie danych z macierzy RAID również nie jest dla nich problemem. Dodatkowo naprawa dysków również jest w ofercie firmy.

Często zdarzają się sytuacje, że uszkodzeniu ulega dysk przenośny, na którym posiadamy bardzo dużo cennych dla nas danych. Na szczęście nie ma co się martwić, gdyż to laboratorium odzyskuje dane nawet z uszkodzonych przenośnych dysków Pendrive. Także utracone dane z kart pamięci SD, microSD, MMS, MS, CF i innych również nie są dla nich problemem.

Jeśli więc przydarzyła Wam się tego typu sytuacja i straciliście cenne dla Was dane w pierwszej kolejności skontaktujcie się z firmą odzyskiwanie danych Warszawa Ochota. U nich zapłacicie tylko za efekt, a w dodatku podzielą się z Wami wieloma cennymi radami, aby w przyszłości uchronić Was przed utratą danych. Jeśli Wasze utracone dane zawierają dodatkowo poufne informacje nie ryzykujcie, ich odzyskanie powierzcie profesjonaliście.