Kompleks Krakowiacy i Górale

Przejeżdżasz właśnie przez słynną Zakopiankę? Jesteś zmęczony i marzysz o odpoczynku w urokliwym miejscu gdzie nie tylko odpoczniesz, ale również zjesz domowy, przepyszny obiad?

A może szukasz pięknego miejsca, gdzie mógł byś zorganizować wesele, chrzciny, świąteczną kolację z rodziną, czy może firmowe spotkanie gdzie przygrywać wam będzie muzyka na żywo? Doskonale trafiłeś – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj.

Dlaczego warto zatrzymać się w tym zajeździe?

Zajazd Krakowiacy i Górale (http://krakowiacyigorale.pl) to bardzo niezwykłe miejsce… Mieszanka barw, zapachów, ciepło, gościnność, rodzinna atmosfera i ogień w palenisku… – wspaniale, prawda?

W miejscu tym nie tylko organizowane są imprezy rodzinne czy imprezy firmowe różnego typu.

Tu możesz posłuchać muzyki na żywo (koncerty myślenice – info i pełna rozpiska na stronie zajazdu).

Ponad to, możecie Państwo zorganizować tu wesele, chrzest czy komunię dziecka, bo sale są przystosowane do dużej ilości gości.

Organizacja wesel krzyszkowice, myślenice – tu znajdziecie więcej informacji na temat organizacji wesel i dużych imprez rodzinnych.

Oferta zajazdu, obejmuje szeroki zakres usług:

1.Konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, imprezy tematyczne (Mikołajki, Sylwester i wiele innych).

2.Przyjęcia okolicznościowe.

3.Imprezy plenerowe z grillem.

Kompleks oferuje same, w których można zorganizować imprezy czy konferencje.

Do wyboru:

-sala „Krakowiacy i Górale” – na 500 osób,

-sala „Krakowska” na 160 osób,

-stodoła plenerowa – na 600 osób.

Jeżeli więc szukasz miejsca, gdzie spędzisz miło czas nie tylko na urlopie, ale gdzie będziesz mógł zorganizować kolację rodzinną a nawet wesele – i pomieścisz całą rodzinę – trafiłeś w dziesiątkę!

Dodatkowo, zajazd oferuje noclegi w przepięknych stylizowanych pokojach z pięknymi widokami.

Zarówno Ci, którzy znaleźli się tutaj przypadkiem, jak i Ci, którzy zarezerwowali tu nocleg bądź salę na imprezę dużo wcześniej, znajdą tu spokój, rozrywkę i poczują rodzinną atmosferę! Niezależnie od pory roku każdy znajdzie tu miejsce dla siebie!