Jak znaleźć swój własny styl?

To co znajduje się w naszej szafie niestety nie zawsze jest zakupione w wyniku naszej świadomej decyzji. W konsekwencji powoduje to, że z wielu posiadanych rzeczy nie jesteśmy wręcz zadowoleni, nie pasują one bowiem ani do naszego stylu, ani też do innych posiadanych ubrań. W dodatku ogromna ich ilość czasami nawet może przytłaczać. Tym bardziej gdy sami nie wiemy już co z czym będzie dobrze wyglądało.
Wybierając się na zakupy wiele sklepów może wręcz wywołać na nas presję atakując nas specjalnymi ofertami czy promocjami. W konsekwencji tego czujemy się zagubieni i nie umiemy wybrać tego co jest dla nas najlepsze i w czym będziemy wyglądać, a przede wszystkim czuć się naprawdę dobrze. Powoduje to, że przestajemy odczuwać satysfakcję z wyjścia na zakupy, a niekiedy może to być dla nas naprawdę bardzo frustrujące.
Na szczęście są osoby, które pomogą nam rozwiązać ten problem. Nie tylko uleczą nasz styl i wybiorą się z nami na zakupy, ale dzięki temu poprawią również nasze samopoczucie.
Należy do nich z pewnością doradca wizerunkowy – TATIANA SZCZĘCH. Jej wielkim atutem jest to, że posiada już długoletnie doświadczenie w tej branży, stylizacją zajmuje się już bowiem od dwunastu lat. Doradza zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym, a swoją wiedzą oraz doświadczeniem dzieli się również za pośrednictwem mediów. Uważa również, że bardzo ważny jest odpowiedni wygląd w pracy. Wyznaje bowiem zasadę, że „jak Cię widzą, tak Ci płacą”.
W swoich działaniach nie tylko szuka odpowiedniego stylu, ale inspiruje także do pozytywnych zmian. Ważne bowiem, aby w pierwszej kolejności odkryć atuty swojego ciała i dokonać kluczowej metamorfozy. W dodatku dobry wygląd i to jak postrzegają nas inni ludzie z pewnością podnoszą pewność siebie. Dlatego u swoich klientów buduje trwałe poczucie pewności, aby w dodatku zostało ono w ich życiu na dłużej.
Jeśli również szukasz swojego stylu i potrzebujesz zmian w swojej garderobie skontaktuj się ze stylistką Tatianą Szczęch. Z pewnością pomoże Ci odnaleźć Twój unikalny styl. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę internetową tatianaszczech.pl.