Idealne miejsce na wesele w Krakowie

Mówi się, że moda na wesela przeminęła. Trudno jednak w to uwierzyć, gdy zaczynamy poszukiwania wymarzonej sali na własną uroczystość weselną. Terminy są odległe, pomimo ogromnej liczby obiektów, w których można zorganizować wesele. Dlaczego tak się dzieje? Każdy pragnie zorganizować jedną z najważniejszych imprez w swoim życiu w pięknym miejscu, w miejscu, gdzie będzie możliwość zrealizowania swoich marzeń i planów dotyczące ślubu. Wydawać by się mogło, że w dużych miastach nie ma większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na wesele. Nic bardziej mylnego, im większe miasto, tym więcej zainteresowanych, aby w konkretne miejsce zaprosić swoich gości. Wesela w Krakowie nie należą do wyjątków – tutaj również chętnych nie brakuje. Co więcej, im większe zainteresowanie ofertą sal weselnych ze strony par młodych, tym więcej wymagań i pomysłów do spełnienia.

Istnieje wiele aspektów do pogodzenia podczas planowania wesela. W jakim stylu zorganizować imprezę? Ilu gości chcę zaprosić? Czy znajdę odpowiednie miejsce na taką liczbę osób? Czy w zatłoczonym Krakowie nie będzie problemu z parkingiem? Można pomyśleć, że konieczne będą kompromisy pomiędzy tym, o czym marzymy, a tym, co faktycznie można osiągnąć. Jest jednak takie miejsce, które pozwala zrealizować te wszystkie plany i marzenia, nawet jeśli wydają się one bardzo wymagające. W Hotelu Witek w Krakowie znajdziemy sale weselne, w których możemy zorganizować każdą imprezę. Od kameralnych wesel dla 60 osób, po bardzo duże – możemy zaprosić nawet 270 gości.

Ślub w plenerze
Ślub w plenerze

Znajdziemy tu Witkową Chatę, zbudowaną z bali i utrzymaną w folkowym stylu. Goście mogą korzystać z licznych ławeczek, alejek i wysp zieleni, co stanowi nie lada atrakcję dla naszych weselników. Jest to wspaniałe miejsce na organizację rustykalnego wesela. Istnieje możliwość organizacji ślubu w plenerze w przepięknej altanie, znajdującej się tuż obok Chaty. Największe wesele można zorganizować w utrzymanej w eleganckim stylu, Sali Bankietowej – pomieści ona nawet 270 osób. Goście często chcą się zrelaksować podczas zabawy – przewidując takie potrzeby, gospodarze hotelu zapewnili taką możliwość, tworząc w holu miejsce z wygodnymi sofami, gdzie można wypić kawę czy drinka.

Jeżeli pragniesz ugościć swoich najbliższych na uroczystym obiedzie, do dyspozycji masz Salę VIP – miejsce dla 30 osób, na najwyższym piętrze hotelu, posiadającą duży taras widokowy, a także wyposażoną w zestaw wypoczynkowy. Najbardziej wymagające pary młode będą usatysfakcjonowane wyborem tego miejsca.

Kominkowa sala to najlepsze miejsce na kameralne przyjęcie. Przytulny klimat nadaje tutaj kominek, dzięki któremu miejsce to prezentuje się jeszcze piękniej. Z sali można wyjść bezpośrednio na taras i zielone tereny, otaczające hotel.

Dla zwolenników włoskiego stylu przewidziana jest bardzo klimatyczna Restauracja Werona. W tym miejscu możemy poczuć się, jak na śródziemnomorskim przyjęciu. Jest to idealne miejsce na wesele w gorącą, letnią noc. Jak widać, organizator wesela w Krakowie znajdzie tutaj wiele możliwości. Jedno miejsce zapewnia różne style, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz więcej na stronie Hotelu Witek!

Organizacja Wesel Kraków
Handlowców 14,
32-085 Modlniczka, Kraków,