Gotówka w kilka minut

Kiedy potrzebujemy bardzo szybko zastrzyku gotówki niejednokrotnie pierwsze swoje kroki kierujemy do banku. Okazuje się jednak, że nawet przy kwocie około 1000 zł musimy powypełniać szereg formalności i jeszcze donieść odpowiednie dokumenty dotyczące naszych zarobków. W dodatku nie mając stałego źródła dochodu niejednokrotnie bank odmawia nam udzielenia pożyczki.
Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi nie udaje się już do banków, a swoje pierwsze kroki kieruje przykładowo do… lombardu. Dzięki temu bez zbędnych formalności możemy dostać tam chociażby kwotę 300zł, pozostawiając zazwyczaj ruchomą rzecz w zastaw na uzgodniony czas oraz procent. Jest to dla lombardu wystarczające zabezpieczenie.
W dodatku nikt nie zadaje żadnych niepotrzebnych pytań. Nikogo nie interesuje czy mamy nieustanny dopływ gotówki czy nie. Jeśli w ustalonym czasie nie oddamy pożyczonej przez nas sumy pieniędzy, rzecz którą oddaliśmy pod zastaw przejdzie po prostu na własność lombardu.
Wiele osób nie udaje się do lombardu, gdyż nie ma pojęcia jakie rzeczy można tam pozostawić. Okazuje się, że w praktyce możemy tam zanieść naprawdę szeroki asortyment produktów. Przeważnie są to jednak tablety, telefony, komputery, zegarki markowe czy biżuteria złota. Dużo rzadziej jest to sprzęt RTV czy nawet AGD. Jednak takie przypadki także się zdarzają. Niezależnie jednak od tego co chcemy zanieść do lombardu najważniejsze, aby rzecz ta posiadała oczywiście określoną wartość. Jeśli pracownik stwierdzi, że nie jest ona dla lombardu wartościowa nie otrzymamy za nią żadnej gotówki.
Zazwyczaj w lombardzie pracuje także i rzeczoznawca, który dokładnie sprawdza przyniesiony przez nas przedmiot. Ma to na celu ustalenie kwoty udzielonej pożyczki, aby nie była ona wyższa niż wartość przyniesionej przez nas pod zastaw rzeczy.
Pamiętajmy, że każdy lombard rządzi się innymi prawami. W konsekwencji tego w różnych punktach możemy dostać kredyt na innych warunkach oraz określony przedmiot może zostać oszacowany również na inną kwotę.
Przyglądając się sprawom formalnym, wystarczy jedynie dowód osobisty czy prawo jazdy do podpisania umowy pożyczki. Kluczowe jednak, aby dokument tożsamości był ze zdjęciem. Dla osób, które w szybkim czasie potrzebują zastrzyku dodatkowej gotówki jest to jedyne najlepsze rozwiązanie. Nie zapominajmy jednak o tym, że jeśli nie spłacimy zadłużenia w terminie lub nie przedłużymy okresu spłaty przyniesiona przez nas rzecz przepadnie. Jeśli dotyczy to telefonu czy telewizora nie jest to tak straszne, gorzej gdy przedmiot ma również wartość sentymentalną, jak na przykład rodzinna biżuteria.
Jeśli więc wyskoczył Wam niezaplanowany wydatek i pilnie potrzebujecie dodatkowej gotówki, atrakcyjną ofertę otrzymacie w miejscu lombard Jarocin. Nie wiecie gdzie dokładnie się on mieści? Wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarkę frazy: „skup złota Jarocin”, „skup telefonów Jarocin”czy „pożyczki pod zastaw Jarocin”, a z pewnością traficie we właściwe miejsce.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: https://lombard66.pl/lombard/Lombard-Jarocin