Art-press – profesjonalna drukarnia internetowa

Jeśli szukacie profesjonalnej drukarni internetowej skorzystajcie z usług przedsiębiorstwa poligraficzno-reklamowego Art-press. Siedziba firmy znajduje się w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Lipowej. Jednak z ich usług może korzystać również cała Polska, dla wygody klientów posiadają bowiem sklep internetowy pod tym samym tytułem. Zajmują się na co dzień wykonywaniem na zamówienie przeróżnych form reklamy, zarówno na gadżetach reklamowych jak i różnego rodzaju upominkach. W zależności od potrzeb klientów wykonują także kompleksowe projekty poligraficzne na podstawie dostarczanych przez klientów materiałów.

O ich kompetencji świadczy niewątpliwie długoletnie doświadczenie. Przedsiębiorstwo powstało bowiem już w 1996 r. i nieustannie pozyskuje coraz szersze grono odbiorców. Oprócz profesjonalizmu charakteryzuje się bardzo szeroką ofertą produktową. W drukarni tej możemy otrzymać nie tylko standardowe produkty, jak na przykład pieczątka firmowa, wizytówki, długopisy firmowe, notesy czy kalendarze reklamowe. Otrzymamy tam też wspaniałe tablice reklamowe, roll-upy, reklamy na samochody i jeszcze inne gadżety reklamowe niezbędne do zaprezentowania firm klientów.

Poza tym otrzymamy u nich również jeszcze inne usługi. Należą do nich między innymi nadruki na koszulkach, tunikach, kamizelkach ochronnych czy torbach. Z tej oferty korzysta bowiem wiele osób. Właściciele przedsiębiorstw budowlanych reklamują swoją firmę chociażby na kamizelkach odblaskowych, które i tak są niezbędne na budowie. Indywidualni klienci wybierają własne projekty nadruków na koszulkach, które mogą być chociażby prezentem dla bliskiej osoby.

W dodatku wiele zamówień są w stanie zrealizować tego samego dnia. Jeśli interesuje nas szybki wyrób pieczątek możemy je otrzymać w centrum Bydgoszczy już nawet w 15 minut. Poza tym w zależności od tekstu, który chcemy nadrukować możemy wybrać małe pieczątki lub przy większej ilości tekstu większe rozwiązania. Zamówienie wraz z treścią jaka ma się znaleźć na pieczątce możemy wysłać za pośrednictwem maila lub SMS-em.