Sypialnia

Aranżacyjne dylematy

Czy jesteś przed kwestią urządzenia swojego nowego mieszkanka? Ten artykuł opracowaliśmy właśnie dla ciebie!

Nawet jeżeli postanowiłeś zatrudnić architekta do wystroju to zapewne nie ominie cię szereg decyzji związanych z wybraniem preferowanego trendu, rodzaju uwzględnionych materiałów. Wcześniej pomyśl nad tym, co lubisz w aranżacjach, w których wnętrzach pozytywnie się czujesz i jaką rolę mają sprawować poszczególne miejsca urządzanego domu.

Zdecydowanie dobrze jest natchnąć się przeróżnymi, wydawanymi magazynami związanymi aranżacjami. Rzecz jasna warto jednocześnie mieć świadomość, że mnóstwo aranżacji tam proponowanych jest jedynie nienachalną, ukrytą reklamą. W polskim internecie istnieje cała masa blogerów, którzy często prezentują swoje wnętrzarskie realizacje. Warto wybrać sobie tych publicystów, którzy podobają się nam klimatem i, co na pewno równie ważne – także finansem dostępnym na wyposażenie domu.

 

Sypialnia
Sypialnia, źródło zdjęcia: http://nasza-kamienica.pl , katalog dywanów Agnella

 

Inspiruj się najlepszymi!

Wyjątkowo dobrym obszarem sieci, gdzie z całą pewnością możemy się zainspirować, są serwisy online architektów a także serwisy internetowe producentów. Aby promować swe produkty muszą oni bowiem prezentować je w atrakcyjnych aranżacjach. Dlatego na tego typu stronach albo sklepach internetowych znajdziemy sporo nie tyle ciekawych opisów, ile po prostu znakomitej klasy zdjęć. Warto też wiedzieć, że w sklepach www pojawiają się czasem artykuły wnętrzarskie. Wśród całego mnóstwa wpisów pojawiają się czasem prawdziwe skarby! Na koniec niewątpliwie dobrze będzie dodatkowo napomnieć o serwisach publikujących fotografie, na przykład Pinterest. Przemieranie Instagramu może bardzo dobrze wpłynąć na osobisty rozwój poczucia smaku, gdyż jest tu publikowanych wizualizacji wnętrz z wielu krajów! I tak wychodzimy poza kierunki typowe dla naszych klimatów czy tej części świata. Podobne zastosowanie może mieć wyszukiwanie filmów na DailyMotion.

Znakomitym pomysłem na poszukiwania projektanta wnętrz będzie przeglądanie stron internetowych rozmaitych projektantów. Zazwyczaj będą w nich prezentowane galerie z aranżacjami. To właśnie w nich możemy określić styl danej pracowni i wybrać taką, której koncepcje najczęściej nam przypadają do gustu.

Artykuł opracowany przy współpracy z serwisem http://kolekcjonerzy-krakow.pl/