Aktywny wypoczynek tylko w górach

W wirze codziennych obowiązków, każdy człowiek marzy wreszcie o upragnionym odpoczynku. Zazwyczaj wyczekiwany urlop planujemy w okresie letnim. Jednak każdy z nas ma inną koncepcję na spędzenie czasu wolnego. Większość w tym czasie zazwyczaj jedzie nad nasze polskie morze, aby tam rozłożyć ręcznik na piasku i poleniuchować, korzystając przy tym z promieni słonecznych. Niektórzy posiadając większe zaplecze gotówkowe preferują wakacje za granicą. Tylko nieliczni jadą w tym czasie w nasze piękne polskie góry.

Ludzie zazwyczaj zapominają jak wiele atrakcji możemy tam zakosztować. Kto wybiera aktywny wypoczynek, a nie leżenie plackiem na plaży, na pewno będzie zadowolony z urlopu spędzonego w polskich górach. Wędrówki po szlakach nie tylko pomagają zapominać o pozostawionych w domu problemach, ale również wyciszają i dotleniają. Dla tych którzy systematycznie trenują, będą także bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem na spędzenie urlopu, gdyż podnoszą wytrzymałość organizmu oraz wpływają również na poprawę kondycji. Osoby, które już kolejny raz wybierają góry z pewnością wybiorą je ponownie, aby powtórnie pokonać ulubione szlaki. Z chęcią również podejmą wyzwanie zdobycia nowych szczytów, ponieważ są przyzwyczajeni do adrenaliny, a ponadto kochają górski klimat i cudowne widoki. Pragną wtedy wejść jeszcze wyżej, dzięki czemu pokonują granice swoich możliwości oraz zwiększają pewność siebie. Dla osób, które lubią spędzać czas wolny w samotności również jest to wspaniałe rozwiązanie. Mogą wtedy znaleźć mało uczęszczane przez innych turystów górskie szlaki i rozkoszować się widokami w trakcie godzinnych wędrówek. Dla dużej liczby osób, wyjazd w góry jest to jednak przeważnie czas poświęcony rodzinie lub przyjaciołom.

Przed wyjazdem w góry warto rozejrzeć się za odpowiednim pensjonatem z wieloma ciekawymi rozrywkami, żeby zapewnił nam mnóstwo interesujących atrakcji niezależnie od warunków atmosferycznych. Ważne jest, aby wybrany przez nas obiekt był położony blisko wielu interesujących szlaków turystycznych.
Bardzo atrakcyjnym miejscem, do którego chętnie powracają wczasowicze jest Hotel Zimnik. Są to tak naprawdę aż dwa obiekty położone w miejscowości Lipowa u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Chcąc zaoferować swoim wczasowiczom jak najlepsze warunki i atrakcje, w sierpniu 2012 roku hotel oddał do użytku nową część z zapleczem Wellness & SPA. Przebywający tam turyści mogą teraz korzystać z rekreacyjnego basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i wielu innych atrakcji. Dla rodzin z małymi dziećmi stworzono pokoje oraz place zabaw, a starsze pociechy mogą skorzystać na przykład z boiska do siatkówki. Wszystkie te atrakcje w jednym miejscu oferuje właśnie swoim wczasowiczom hotel Szczyrk.
Konferencje Beskidy? – mnóstwo osób szuka właściwego miejsca do przeprowadzenia szkoleń, jak również innego typu imprez firmowych w pięknym, klimatycznym otoczeniu. Obiekt ten posiada właśnie wspaniałą salę konferencyjno-bankietową na 300 miejsc idealną do tego typu przedsięwzięć. Szkolenia w górach to wspaniałe rozwiązanie dla wielu firm!
Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu z rodziną, czy też sali konferencyjnej na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w górach, hotel ten jest właśnie dla Ciebie.