Agroturystyka „Grynwald” – idealny pensjonat na wakacje

Bardzo dużo ludzi myśląc o wakacyjnym urlopie planuje wyjazd głównie w Tatry, nad morze albo za granicę. Zapominamy jednak ile niespodzianek czeka na nas w najbardziej tajemniczych górach w Polsce, mowa mianowicie o Górach Świętokrzyskich.

Są to jedne z najstarszych gór w Polsce, które w dodatku mają bardzo nietuzinkową budowę geologiczną. Wynika ona z wielu przeobrażeń jakie miały miejsce przez miliony lat nie tylko w skorupie ziemskiej, ale również i na jej powierzchni. Ich najwyższym szczytem jest Łysica leżąca w paśmie Łysogór na wysokości 612 m.n.p.m.
Są to góry z dużą liczbą rumowisk, formatów skalnych i jaskiń. Spowodowało to, że od wieków były tematem do opowieści gawędziarzy o czarownicach odprawiających czary na szczytach Łysicy i Łysej Góry w noc świętojańską. A kamienie znajdujące się na zboczach Łysicy były przedstawiane jako ich stołki.

Wybierając się na wakacje w Góry Świętokrzyskie warto nastawić się na aktywny wypoczynek, znajduje się tam bowiem bardzo dużo atrakcyjnych miejsc do obejrzenia. Oprócz wycieczek po górach można bowiem zwiedzać zamki, klasztory i ruiny, odkrywać zagadki dinozaurów oraz spotkać w Pacanowie Koziołka Matołka. Dla osób, które preferują aktywny wypoczynek będą to na pewno niezapomniane wakacje.
Jeśli więc zadowala Was taka forma wypoczynku wystarczy jedynie znaleźć właściwy pensjonat agroturystyczny i gotowe! Ośrodek, który na pewno Was usatysfakcjonuje to Agroturystyka „Grynwald”. Obiekt ten znajduje się bardzo blisko kluczowych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich. Posiada w ofercie pokoje dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe w zależności od potrzeb letników. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Noclegi świętokrzyskie w pensjonacie Agroturystyka „Grynwald” z pewnością Was zadowolą.

Świetnie nadaje się także do wyjazdów w większym zespole. Kwaterę tutaj może bowiem znaleźć nawet grupa pięćdziesięcioosobowa, ponieważ ośrodek agroturystyczny posiada aż 15 pokoi do wynajęcia. W związku z tym bardzo dużo osób rezerwuje je w ramach imprez integracyjnych, ponieważ już grupy 40-osobowe mogą wynająć cały teren z ośrodkiem na wyłączność. Dzięki takim ośrodkom jak Agroturystyka Góry Świętokrzyskie „Grynwald”, szefowie mogą dostarczyć swoim pracownikom wielu niezapomnianych przeżyć podczas wspólnych wyjazdów firmowych. Jeśli pragniemy, aby łączyły one w sobie dobrą rekreację, niezapomnianą imprezę oraz komfortowe noclegi, ośrodek Agroturystyczny „Grynwald” z pewnością nas zadowoli. Pensjonat agroturystyczny mieści się w lesie na pięcio-hektarowym, ogrodzonym terenie. Dzięki czemu jest tutaj miejsce do różnego rodzaju zabaw integracyjnych. Do dyspozycji wczasowiczów są tutaj również ogromne klimatyczne wiaty drewniane, które świetnie nadają się do wieczornych imprez i grillowania. Jeśli pogoda nie dopisze nie ma się czym przejmować, impreza w salonie przy kominku też ma swój klimat.

Agroturystyka Świętokrzyskie idealnie nadaje się również do organizowania wakacji dla dzieci w ramach programu „zielona szkoła”. Uczniowie mogą tutaj nie tylko wspaniale się bawić, ale także zwiedzać różnego typu atrakcje turystyczne i zabytki. Wielki ogrodzony plac z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki oraz możliwością gry w Dysk Golfa będzie więc idealnym miejscem do zaplanowania fantastycznych zajęć integracyjnych w ramach programu agroturystyka zielone szkoły z wieloma zabawami zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców.