TELESKOPOWE KIJE DO MYCIA OKIEN

Sprzątanie bywa żmudnym zajęciem. W większości przypadków jest męczące i może prowadzić do powikłań zdrowotnych. Wielu osobom znane są bóle pleców, rąk, stawów. Do tego trudnodostępne miejsca bardzo często wymagają użycia krzesła lub drabiny. To bardzo ryzykowne. W przypadku mycia okien, nie trudno o wypadek. Dobrze jest zaopatrzyć się w sprzęt, który ułatwi pracę i sprawi, że będzie ona mniej uciążliwa.

Sklep Cleantec oferuje Państwu kij teleskopowy do mycia okien. Posiada on regulowaną długość, dzięki czemu osoba, która go obsługuje może dostosować go do swoich potrzeb. Kij teleskopowy pomaga w dotarciu myjką do nawet najwyższych partii okien. Można w ten sposób dokładnie wyczyścić całą szybę, łącznie z jej ramą. Wykorzystanie tego narzędzia znacznie ułatwia pracę.

Kij teleskopowy do mycia szyb posiada szereg zalet. Osoba, która podejmuje się wyczyszczenia okien, nie będzie zmuszona do męczącej, fizycznej pracy, która angażuje całe ręce. Używając odpowiedniego sprzętu, może wykonywać te pracę nawet w pewnej odległości od okna. Kijek teleskopowy  nie obciąża też pleców, ponieważ dolne partie okien można wyczyścić, bez konieczności schylania się.

Rozwiązanie to sprawdzi się również podczas czyszczenia okien na zewnątrz budynków. Nasze kije teleskopowe do mycia szyb minimalizują ryzyko wypadnięcia z windy ekipy sprzątającej. Pracownicy nie muszą wychylać się poza barierki w celu doczyszczenia okien. Fakt, że kije są składane sprawia, że nie zajmują dużej powierzchni i łatwo jest je przetransportować.

Sklep Cleantec oferuje kije teleskopowe do mycia okien w różnych rozmiarach. W naszym asortymencie dostępne są sprzęty o długości maksymalnej od 2 metrów do 11 metrów. Wykonane zostały z solidnych materiałów, zabezpieczonych przed korozją. Są lekkie i poręczne. Co ważne, nie zacinają się podczas użytkowania – rozsuwają się z łatwością, dzięki czemu nie wymagają dodatkowych nakładów siły od użytkownika.