Przegląd nowych, legalnych bukmacherów w 2018 roku

Zmiany wprowadzone przez Ustawę Hazardową z 2017 roku zmusiły firmy bukmacherskie do ubiegania się o legalizację ich działalności. Co prawda w pierwszej chwili większość potentatów wycofała się z naszego rynku. Obecnie z roku na rok lista legalnych bukmacherów sukcesywnie się wydłuża. Z punktu widzenia graczy jest to bardzo dobra wiadomość. Z rosnącą konkurencją rosną kursy, bonusy i oferty spotkań.

W 2018 roku do grona legalnie działających bukmacherów dołączyły takie firmy jak:

  • BetFan
  • TotalBet
  • Ewiner

Totalbet

Totalbet to w zupełności nowy bukmacher, wnoszący sporo świeżości do branży zakładów bukmacherskich. Jego właścicielem jest grupa ZPR, która w swoim posiadaniu ma także SuperExpress, Radio Eska, PoloTV. Dzięki temu bukmacher jest jak najbardziej wiarygodny poparty sporym kapitałem i wypłacalnością.

Ewiner

Swoją działalność rozpoczął 30 października 2018 roku. Zbyt wiele na temat tej firmy jeszcze nie wiadomo. W swojej ofercie zapowiadają zakłady na żywo jak też oczywiście szeroką ofertę zakładów przedmeczowych. Spore wrażenie robi nowoczesna strona internetowa, która skalda się z dużych kafelków, jest bardzo intuicyjna i przejrzysta. Niestety od kilku dni strona ewinner.pl jest wyłączona ze względu na prace.

BetFan

Prezesem spółki jest Pan Piotr Sienkiewicz, który w przeszłości pracował w Totolotku oraz w forBet. Finansowany jest całkowicie z polskiego kapitału.  Posiada także punkty stacjonarne oraz zapewnia, że stworzy aplikację mobilną. Bukmacher oferuje bonus powitalny, który ma za zadanie zachęcić graczy do skorzystanie z ich oferty.

Na serwisie Betun.pl znajdziesz recenzje takich bukmacherów jak totalbet oraz dostaniesz betfan kod promocyjny który może się przydać do gry.