PO BUDOWIE I REMONCIE NIE BĘDZIE ŚLADU

Posprzątanie domu po ekipie budowlanej lub mieszkania po przeprowadzonym remoncie może być nie lada wyzwaniem. Często ogólnodostępne środki nie radzą sobie z uporczywym brudem i kurzem. Wtedy dobrze jest sięgnąć po pomoc profesjonalistów.

Firma Bryliant zajmuje się sprzątaniem od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży. Dziś oferujemy sprzątanie w biurach, magazynach, archiwach, ale też w prywatnych domach. Nasze usługi obejmują znacznie większy zakres, niż standardowo. Zajmujemy się również usuwaniem tego trudnego do zwalczania brudu, jakim jest pył budowlany. Potrafi on się znaleźć we wszystkich zakamarkach sprawiając, że świeżo umyta podłoga po chwili staje się biała i pełna smug. Ogromnym wyzwaniem są również okna, na których często widnieją pozostałości tynku lub gipsu. Aby usunąć je w sposób, który nie uszkodzi szyby, dobrze jest posługiwać się odpowiednimi narzędziami. Decydując się na współprace z firmą Bryliant – stawiasz na profesjonalizm.

Dlaczego potrafimy okiełznać bałagan po budowie? To nie tylko zasługa profesjonalnych środków czystości i sprzętów. To również ogromna wiedza naszych pracowników. Każdy z nas doskonale wie, których preparatów należy użyć, aby pozbyć się pyłu, farb, plam z gipsu i wielu innych zabrudzeń, bez uszkodzenia mebli bądź podłóg. Na to doświadczenie składają się lata pracy oraz szkoleń. Co ważne, tego typu prace idą nam niezwykle sprawnie. Nie musisz więc angażować swojego wolnego czasu w prace domowe, które mogą zająć Ci tak naprawdę kilka dni. Korzystając z usług firmy Bryliant wprowadzisz się do czystego i pachnącego domu, w którym nic poza pięknym wystrojem nie będzie wskazywało na to, że przeszedł remont.

Jako firma, oferująca sprzątanie Warszawa Ursynów, charakteryzujemy się niebywałą elastycznością. Zakres naszych usług dopasowujemy do potrzeb i wymagań klienta. Dotyczy to również pory, w której podejmujemy się wykonania danego zadania. Jesteśmy w stanie dopasować się do czasu wyznaczonego przez naszego zleceniodawcę. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Wszystkie przydatne dane, jak telefon, e-mail oraz adres, znajdziesz w zakładce „kontakt”.