Leasing czy kupno pojazdu – co się opłaca?

Własna działalność to element, który kusi wielu ludzi. Wiąże się on często z dużymi zyskami ale również i obowiązkami. Chcąc otworzyć firmę należy pamiętać o konieczności pozyskania odpowiedniego funduszu. Bez tego nie da się zadbać o efektywne inwestowanie i proponowanie odbiorcom ciekawych rozwiązań. To z kolei może doprowadzić do utraty popularności, a co za tym idzie obniżenia zarobków i szans na sukces. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele metod finansowania, dzięki którym można dokonać zakupu środków trwałych. Brak wiedzy w tym temacie może okazać się ryzykowny, dlatego w takich sytuacjach najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z rad i pomocy specjalistów.

Firma CLS powstała 15 lat temu i od tego czasu zajmuje się oferowaniem usług z zakresu doradztwa finansowego. Bogate doświadczenie zdobyte, dzięki współpracy z klientami z różnych środowisk pozwala jej dopasowywać propozycje w pełni adekwatne do oczekiwań i potrzeb klientów. Indywidualne podejście powoduje, że zyskuje się satysfakcje i zadowolenie, a także gwarancje podjęcia trafnej decyzji. Firma posiada 5 siedzib stacjonarnych zlokalizowanych w największych miastach – Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Opolu i Bydgoszczy. Ponadto dysponuje stroną internetową podzieloną w intuicyjny sposób na kategorie. Znajdujący się na niej leasing auta kalkulator ustala ratę składki odpowiadającą wybranemu pojazdowi. Jest to dogodne rozwiązanie, dzięki któremu oferty leasingowe kalkulator staną się przejrzyste i zrozumiałe, a przedsiębiorca z łatwością pozna swój budżet wydatkowy. W zakresie usług przedsiębiorstwa znajduje się również pomoc w obszarze:

  • Ubezpieczeń – owocna i wieloletnia współpraca w największymi towarzystwami sprawia, że zainteresowany ma szeroką gamę wyboru. Istnieje możliwość zdecydowania się na tzw. ubezpiecz na raty czyli ochronę, którą spłaca się w dogodnych dla siebie ratach, bez obciążania posiadanych środków
  • Kredytów – metoda finansowania, dzięki której można dokonać zakupu maszyn, urządzeń i innych niezbędnych elementów wyposażenia firmy.